Клоп засипа с похвали своите играчи

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп засипа с похвали своите играчи след успеха с 2:1 над Челси. Това е трети голям успех за мърсисайдци от началото на сезона след победите над Арсенал (4:3)

и Лестър (4:1). Германският специалист пък заяви след мача.Разбира се, че съм доволен. Още от първата секунда се движехме изключително добре по терена. Показахме и бърза мисъл. Справихме се чудесно и заслужено водехме на полувремето. Трябва да се научим по-добре да налагаме нашия игрови план. Толкова често през този сезон Челси бележи в последните минути. Всъщност обаче аз не помня те да имаха някакви сериозни положения в мача. Ние имахме кратък момент, в който не бяхме толкова добри, но това е нормално срещу толкова силен съперник