Лудогорец сътвори истинско чудо

Голям мач за българския шампион! Отборът на Лудогорец сътвори истинско чудо! Българският запалянко доживя роден тим да мачка в плейоф за влизане в груповата фаза на Шампионската лига! „Орлите“ показаха как трябва да играе и да се бори всеки един тим в Европа и победиха с 2:0 Виктория Пилзен в първи мач от плейофа за влизане в груповата фаза на Шампионската лига

Попаденията реализираха Козмин Моци в 51-ата минута от дузпа и Вирджил Мисиджан в 64-ата, пред близо 17 хиляди души, които бяха дошли да подкрепят българския шампион на стадион „Васил Левски“.

През първата част Лудогорец имаше превъзходство и като отбор игра доста организирано. В динамичен мач разградчани сътвориха няколко красиви атаки и в защита почти не дадоха възможност на гостите да застрашат Стоянов.