Трета поредна загуба и първа криза за Юнайтед

Манчестър Юнайтед преглътна трета поредна загуба за последната седмица, след като отстъпи с 3:1 от Уотфорд в гостуването си на „Викъридж Роуд“. Етиен Капу (34′) даде заслужен аванс на домакините,

а след почивката Маркъс Рашфорд (62′) изравни, след което Хуан Камило Сунига (83′) и Трой Дийни (95′-д) узакониха победата на селекцията на Валтер Мадзари. Избраниците на Жозе Моуриньо разочароваха, като особено слабо се представиха Пол Погба и Уейн Рууни.

Специалния бе направил пет промени в сравнение със състава, който загуби от Фейенорд през седмицата. Антонио Валенсия, Люк Шоу, Маруан Фелаини. Уейн Рууни и Златан Ибрахимович се завърнаха сред титулярите. Маркъс Рашфор“Червените дяволи“ започнаха разколебано и в първите 17 минути домакините пропуснаха три чудесни възможности да поведат. Първо, в десетата минута, сантиметри не достигнаха на Дийни да засече на далечната греда една топката, която Продъл продължи с глава след центриране на Холебас. Три минути след това Уотфорд имаше още по-чиста възможност. Де Хеа и Смолинг сбъркаха в отбрана, като двамата се сблъскаха, а топката стигна до Игало, който трябваше от 16-ина метра да я насочи в опразнената врата