Футболистите на Стоук Рамадан, Диуф и Бахман в служба на родината

Футболистите на Стоук Сити  Рамадан, Диуф и Бахман играят за националните си отбори когато нямат ангажименти с клуба.

РАМАДАН се появи като смяна в  победата с 1-0 на Египет над Южна Африка в Йоханесбург.

19-годишният играч влезе на терена през последните 13 минути от играния от фараоните втори приятелски мач от международната почивката, след като изпусна дузпа по време на първата им среща срещу Гвинея миналата седмица.

MAME ДИУФ игра в последния квалификационен кръг на Купата на африканските нации срещу Намибия в Сенегал, където Лъвовете на Теранга триумфираха с 2-0 за да финишират с шест победи от шест в група К.

Към дуото ще се присъедини и Уилфрид Бони и Кот д’Ивоар в турнира през януари в Габон с опонентите определени на финалите през следващия месец.

В групата под-21 , ДАНИЕЛ БАХМАН игра пълни 90 минути за късната победа на Австрия с 1-0 във Финландия, както и за техния резултат 1-1 срещу Русия.